od 15 -21 stycznia 2018
Poniedziałek 15 stycznia
7.30 + Józefa, Bronisławę Stefańskich
17.00 + Leokadię (12rocz.) Jana Świszczorowskich
Wtorek 16 stycznia
7.30 + Bożenę Fatyga, w rocznicę śmierci, Danutę Górecką i Helenę Solnica
17.00 + Leszka Kitę (1rocz.) – rodzice i jego dzieci
Środa 17 stycznia
7.30 +
17.00 Dziękczynno błagalna przez wstawiennictwo N.M.P. N. Pomocy o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny
Czwartek 18 stycznia
7.30 + Stanisławę w rocz. , Mariana, Mariannę, Jana Karpetów, Władysławę, Stanisława, Zdzisława, Helenę, Teodora Reczyńskich, Genowefę, Stanisława Kangierów, Teresę, Władysława Nowak, Marię, Stanisława Żaków, Mariannę Klepacz
17.00 + Wacława Markiewicza (10rocz.) oraz za zmarłych z rodziny Markiewiczów, Stefańskich, Jacewiczów, Szajowskich
Piątek 19 stycznia
7.30 + Mariannę (12rocz.) Jana, Stanisławę, Katarzynę, Kazimierza, Wawrzyńca, Franciszkę Gębskich, Mariana Lisowskiego
17.00 + Franciszkę, Szczepana, Szczepana, Pawła, Irenę Wesołowskich, Marię, Aleksandra Tokar, Mariana Michałowskiego
+ Czesławę Nawara – siostra Barbara z rodziną – Zagnańsk
+Janusza Reczyńskiego – uczestnicy pogrzebu
+ Zdzisława Stępnia – uczestnicy pogrzebu
+ Leszka Salwę – Danuta i Krzysztof Gębscy Kołomań
Sobota 20 stycznia
7.30 + Mariannę, Salwa (10rocz) Władysława oraz Krystynę, Józefa, Stanisława, Krystynę Stępniów
16.00 ślubna Marta - Tomasz
17.00 + Eugeniusza Malarczyka i zmarłych z rodziny
Niedziela 21 stycznia
8.00 + Alicję, Gerarda, Waleriana, Mariannę, Jana Kozów, Stanisława, Ewę Bugajskich zmarłych z rodziny Kozów, Bugajskich
10.00 + Grzegorza, Bogdana, Franciszka, Stanisława Socha, Tadeusza Kaniewskiego, Dariusza, Benedykta Jurkiewicz, Stanisława Kajdy, Macieja Skrzypka, Karola Kamolę i zmarłych z rodziny
12. 00 Za Parafian
16.00 W 1 rocz. urodzin Mikołaja z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla niego, rodziców i brata
14.30 – Kołomań – + Józefa, Stanisława, Feliksę Kwaśniewskich, Józefa, Mariannę Wójcików, Janinę Hutnik
|