Tumlin, 06.04.2026r.
Ogłoszenia Duszpasterskie – Poniedziałek Wielkanocny
- Dziękujemy rodzinom z Tumlin-Wykień, Ul. Dobra, Ul. Jasna i Ul. Spacerowa za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu do przygotowania świątyni zapraszamy rodziny z Tumlin-Wykień, Ul. Modra, Ul. Żytnia, Ul. Wymarzona, Ul. Barwna – w sobotę ok. godz. 800.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego: Ks. Denisowi i osobom przygotowującym Ciemnicę, Grób Pański (Jolancie, Anecie, Tomaszowi, Mikołajowi, Przemysławowi), Liturgię, Czuwanie przy Grobie Pańskim. Dziękujemy Szafarzom, Panu Organiście, Ministrantom, Lektorom, Kantorom, całej Asyście. Dziękujemy Pani Annie Baran za dekorację kwiatową Grobu Pańskiego i Ołtarzy. Paniom Danucie i Teresie dziękujemy za pomoc w zakupie i rozłożeniu obrusów… - Środa – Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1800.
- Piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą Świętą o godz. 1800. Z Komunią do chorych udamy się od godz. 900.
- Przyszła Niedziela – Niedziela Miłosierdzia Bożego. W tym dniu przeprowadzimy zbiórkę do puszek po Mszach Świętych na dzieła miłosierdzia realizowane przez Caritas Kielecką.
- Przypominamy, że Caritas Diecezji Kieleckiej prosi parafian o przekazanie 1,5 % podatku dla Caritas naszej Diecezji. Ulotki informacyjne znajdują się na stoliczku w kruchcie kościoła.
- Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.